FIRMY O MNIE

Znajdziecie tutaj opinie nie o produktach które testuję, ale opinie firm które mi zaufały i zaczęły ze mną współpracę- opinie o mnie.O tym jak się ze mną pracuje.Zapraszam do przejrzenia komentarzy.


20 komentarzy:

 1. Współpraca z Panią Martą to wielka przyjemność. Z prawdziwej pasji do gotowania rodzą się jej kreatywne pomysły, także na kulinarne pyszności z naszymi chipsami warzywnymi i owocowymi. Pani Marta jest niezwykle serdeczna, otwarta i widać, że kuchnia to jej wspaniałe miejsce na ziemi:) Polecamy taką współpracę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Współpracę z Panią Martą oceniamy jako bardzo dobrą i wartościową. Pani Marta przygotowała rzetelną recenzję dwóch naszych lunch bagów dla dzieci, które przetestowali jej synowie. Jest to ważne o tyle, że sprawdziły je osoby, które realnie będą z nich korzystać. Pani Marta jest otwartą osobą z wieloma pomysłami, u której i w domu i w kuchni ciągle coś się dzieje. Polecamy Panią Martę jako kucharkę i recenzentkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Marta współtworzy z nami serwis www.prowadzedom.com dodając przepisy kulinarne oraz opinie o produktach, których używa w swojej kuchni. Współpraca z Panią Martą jest bardzo przyjemna gdyż jest to osoba serdeczna, otwarta, profesonalna i prawdziwie zaangażowana w to, co robi. Polecam Panią Martę jako wspaniałego partnera w dziedzinie kulinariów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Marta jest pełna zapału oraz inwencji. Potrafi każdego zarazić swoim entuzjazmem oraz pasją do gotowania i pieczenia. Współpraca z Panią Martą była dla nas wielką przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 6. Współpraca z Panią Martą to sama przyjemność. Potrafi ona w obiektywny a zarazem kreatywny sposób wykorzystać wszystko co znajduje się w jej kuchni. Przepisy podane przez panią Martę są przedstawione w sposób jasny i prosty. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił w kuchni. Sympatyczna i kontaktowa osobowość autorki bloga dopełniają całości obrazu naszej współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Martą. Urzekła nas jej serdeczność, otwartość, pasja kulinarna i profesjonalizm. Dzięki jej wspaniałym pomysłom nie ma miejsca na nudę w kuchni! Polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pani Marto, bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalne podejście do prowadzonego bloga. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wiarygodne i rzetelne rekomendacje produktów JAMAR oraz co ważniejsze za pyszne kulinarne inspiracje. Polecamy się do dalszej współpracy firma JAMAR.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękujemy Pani Marcie za pełne zaangażowania wpisy o domowych wędlinach. Bardzo smaczne zdjęcia i ciekawe przepisy to dewiza Pani Marty. Boczek z szynkowara a także schab z galaretką - palce lizać! Polecamy współpracę z Panią Martą!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dziękujemy Pani Marcie za współpracę. Pracuje ona szybko, rzetelnie i co najważniejsze - z pasją i fantazją. Wpisy są fachowo przygotowane, ciekawe i opatrzone ładnymi fotografiami. Współpraca z Panią Martą jest nie tylko profesjonalna, ale i bardzo przyjemna. Serdecznie polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Współpraca z Panią Martą to dla nas wielka przyjemność. Potrawy przez nią wykonane zachwycają pomysłowością, wyglądem, starannością - jak również ich zdjęcia. Zdecydowanie polecamy zarówno bloga jak również współpracę z Panią Martą :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Współpraca z Panią Martą należała do najmilszych. Pełna życzliwości, wyrozumiałości i przede wszystkim profesjonalizmu. Zachęcamy do współpracy innych przedstawicieli wyrobów kulinarnych. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy STODOLA

  OdpowiedzUsuń
 13. Można wiele obiecywać i na tym poprzestać... Jednak na pewno nie w przypadku Pani Marty :)
  Tutaj współpraca przebiegła bardzo pozytywnie i w miłej atmosferze. Nasze produkty przedstawione zostały w pełni profesjonalnie, dlatego też polecamy współpracę z tą blogerką.
  Pozdrawiam,
  podstawki.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Chcielibyśmy podziękować Pani Marcie za przemiłą współpracę. Było nam bardzo przyjemnie móc nawiązać kontakt z osobą tak sympatyczną, profesjonalną i kompetentną.
  Pani Marta bardzo zaskoczyła nas swoją kreatywnością, gdy przy użyciu jednej z naszych herbat stworzyła w swojej kuchni smakowicie wyglądające herbaciane babeczki. Mieliśmy okazję również skorzystać z tego pomysłu - babeczki wyszły pyszne Pani Marto i jesteśmy przekonani, że wszystkie przepisy na Pani blogu również są tworzone z sercem i pasją tak jak ten.

  Pozdrawiamy!
  ŚwiatHerbaty.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Martą. Moje produkty przestawiła w sposób atrakcyjny i profesjonalny, wykorzystując swoje pomysły kulinarne. Dobry kontakt, współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Dziękuję. Graciarnia - pracownia rzeźbiarska.

  OdpowiedzUsuń
 16. Interoleo Polska
  Serdeczne podziękowania dla Pani Marty, która stworzyła wyjątkowy przepis z dodatkiem naszej oliwy z oliwek extra virgin. Dzięki jej kulinarnej wiedzy i godnej podziwu pomysłowości otrzymaliśmy bardzo pozytywne komentarze od naszych zadowolonych klientów - za co szczerze dziękujemy. Zachęcamy wszystkich do współpracy z Panią Martą!

  OdpowiedzUsuń
 17. Firma Dedra weszła na polski rynek w tym roku. Teraz ważne jest zapoznanie klientów z produktami tej marki. Zdobądź te produkty wysokiej jakości w polskich gospodarstwach domowych. Współpraca z Panią Martą jest jednym ze sposobów, aby tego dokonać.

  OdpowiedzUsuń
 18. Saal Digital zajmuje się przede wszystkim produkcją fotoksiążek. Jedna z nich trafiła właśnie w ręce Pani Marty, która samodzielnie ją zaprojektowała w naszym programie i wypełniła swoimi przepisami.
  Dziękujemy i polecamy innym współpracę z Panią Martą!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 19. Marta,
  dopiero co się poznaliśmy a tu taki strzał! Swoim przepisem na śródziemnomorską sałatkę z naszym Zdrowym Olejem Słonecznikowym Tłoczonym Tradycyjnie Na Zimno zrewolucjonizowałaś myślenie i tworzenie potraw. Już mamy sygnały, że masz naśladowców, którzy poszukują nowych kompozycji ale z zastosowaniem tradycyjnych produktów. Cały Zespół Green Spoon dziękuję Ci za tę inspirację i wartościowy test naszych produktów. Pozdrawiamy naszym hasłem - zawsze na czasie: 100% Miłości do Natury.

  OdpowiedzUsuń
 20. Współpraca z Panią Martą to czysta przyjemność:-) Pasja i kreatywność - to cechy godne podziwu! Częste zaskoczenie w wykorzystaniu niektórych produktów pozostawia fantastyczne odczucie. Serdecznie dziękuję za inspirujące wykorzystanie i prezentację naszych produktów! Jumazoma poleca!

  OdpowiedzUsuń