sobota, 9 sierpnia 2014

TESTOWANIE NOWYCH WAFLI GOOD FOOD

Dzięki uprzejmości firmy Good Food i akcji blogerskiej Testujemy nowe smaki mogłam spróbować nowości od firmy.
Pierwszym smakiem po który zgodnie sięgnęliśmy całą rodziną był Brazilian Barbecue.W składzie tych wafli znajdziemy ryż brązowy,ryz biały, grys kukurydziany, olej rzepakowy, syrop glukozowy, dekstrozę, sól, naturalne aromaty, cukier, maltodekstrynę, pieprz cayenne, cebulę, pomidora. Może się też znajdować śladowe ilości glutenu, selera oraz mleka łącznie  z laktozą.

Następny był smak Mango Chutney. W jego składzie znajdziemy ryż brązowy,ryż biały, grys kukurydziany, olej rzepakowy, cukier ,naturalne aromaty, sól, laktozę, dekstrozę, kminek, czosnek, przyprawy i zioła, barwniki, ekstrakt z papryki.Zawiera tez mleko i jego pochodne łącznie z laktozą. Może zawierać śladowe ilości glutenu.

PODSUMOWANIE:
Co do smaków byliśmy zgodni. I ja i mąż i synowie zdecydowanie wybieramy Brazilian Barbecue. 
Ma zdecydowany smak, bardzo mocno aromatyczny. Dzieci chetnie sięgali własnie po niego w trakcie podjadania, mąż stwierdził że jest idealny do piwa. A ja? a dla mnie idealny na chwile przed Tv.
Mango Chutney też nie jest zły, również jest aromatyczny, dobrze doprawiony, dla mnie jednak czegoś tam za dużo, za dużo przypraw które jak dla mnie mogłyby być mniej dominujące. 
Te wafle to świetna przekąska która zmieści się nawet w damskiej torebce, w której i tak jest zawsze,,wszystkiego pełno" , opakowania są poręczne, w każdej paczce jest 6 sztuk wafli, czyli nie za dużo w sam raz na kilka podejść do chrupania. A chrupią świetnie, są idealnie chrupkie. To duzy plus!
Moje jest to tylko zdanie, nie miały na nie wpływu żadne czynniki z zewnątrz. 
Jak dla mnie Brazilian Barbecue zdecydowanie lepszy!
Dziękuję firmie za możliwośc przetestowania a wszystkich zapraszam na fanpage firmy na fb:
https://www.facebook.com/GoodFoodPL?fref=ts

1 komentarz:

  1. Ja też miałam przyjemność testowania tych wali, smaki są rewelacyjne:)

    OdpowiedzUsuń