piątek, 27 listopada 2015

KONKURS ZIMOWE HISTORIE

Ile gospodyń tyle sekretów na dobrą, smaczną kuchnię. Każda (-y) z Nas ma swojego kulinarnego ,,guru" na którym się wzoruje, takiego którego przepisy są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Wiele przepisów jest przekazywanych z pokolenia na pokolenie, po ty by tradycji stało się zadość, po to, żeby przetrwało to co dobre. Moim wielkim smakowym autorytetem jest moja najukochańsza Babcia Marysia. To u niej spędziłam najpiękniejsze lata  i wakacje dzieciństwa, to u niej jadłam najlepsze przysmaki- często najprostsze , najtańsze dania- smakowały one jednak wyjątkowo. Do dziś przepis na tradycyjne podlaskie jedzenie takie jak: jak kartacze, kiszka czy babka ziemniaczana robię z jej przepisu. Zawsze są tak samo dobre, a ja zawsze jak się nimi delektuje myślę o kimś
ważnym w moim życiu. Mam to szczęście że moja Babcia jeszcze jest z Nami . Nadal rozpieszcza swoje wnuki i prawnuki smakołykami i nikt nie może od niej wyjść głodny. Na to nie ma rady. Najlepiej gotuje Babcia, bo któż by inny?
No właśnie...Kto dla Was jest Waszym autorytetem kulinarnym? Z kim związane są najlepsze kulinarne sekrety w waszych domach? Z kim i z czym związana świąteczna historia jest jedyna i niepowtarzalna?Zastanówcie się i odpowiedzcie, bo...
 ...Wraz z firmą Proste Historie- organizatorem konkursu, oraz Russell Hobbs- sponsorem nagród, chcę Was zachęcić do udziału w prostym i przyjemnym konkursie. 
Aby bawić się razem z Nami i wygrać wspaniałe nagrody, którymi są:
*nagroda główna-multicooker
*nagrody dodatkowe-młynki do soli i pieprzu
*blender Mix&Go- nagroda internautów
*wystarczy wejść do aplikacji działającej na Fb:
KONKURS ZIMOWA HISTORIA
*Odpowiedzieć na pytanie: „Jakie jest Twoje najsmaczniejsze wspomnienie związane z świętami?” *Warunkiem udziału w konkursie jest zawarcie w historii motywu kulinarnego. Autorzy najbardziej kreatywnych historii zostaną nagrodzeni wyjątkowymi nagrodami!
Myślę,że warto się z Nami bawić. Cała zabawa potrwa od 27 listopada do 20 grudnia. Przez ten czas możecie dodawać swoje komentarze-odpowiedzi na Nasze pytanie.Potem zostaną wybrani zwycięzcy.Nagrodzona zostanie też osoba o największej ilości głosów internautów. Warto napisać coś fajnego,napełnić się pozytywna energią i czekać na wyniki. 
Serdecznie zapraszam do zabawy i trzymam kciuki za Was wszystkich ;) 

26 komentarzy:

 1. Pod tym linkiem na Facebooku nie wyswieta się nic, ale nie wiem czy tylko mi czy wgl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwości, widać jeszcze nie uruchomili aplikacji. Powróćcie do niej za jakiś czas

   Usuń
 2. Mi aplikacja w ogóle nie działa :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagrody świetne, ale konkurs chyba nie dla mnie bo nie umiem ładnie opisywać ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm coś się wymyśli ;) nagrody kuszą ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne nagrody, warto wziąć udział! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Udział wzięty , cudowne nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny konkurs i świetne nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Udział wzięłam,aż się wzruszyłam,pisząc :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawy konkurs, może coś wymyślę:)

  OdpowiedzUsuń