poniedziałek, 30 listopada 2015

MOJE NAJLEPSZE PRZEPISY NA RYBY

Ryby znaleźć można często na moim stole...W sumie jak mogłoby być inaczej. Dziadek u którego spędzałam dzieciństwo wędkował kiedy się dało, moi rodzice każdą wolną chwilę spędzają w ten sam sposób, a z mężem wspólnie letnie wieczory spędzamy nad wodą- zimą już raczej nie. Zima jest nie dla mnie, mąż łowi spod lodu sam. Ale okonie są przepyszne. On łowi, ja przygotowuję.
Wszystkie moje przepisy na dania z ryb znajdziecie tutaj:
MOJE NAJLEPSZE PRZEPISY NA DANIA Z RYB
O tym że warto jeść ryby nie trzeba nikogo przekonywać, wszyscy dobrze wiemy ile dobra się w nich znajduje. Po prostu ryby są super! Wie o tym moja rodzina i wie też Lidl Polska, który przygotował wyjątkową książkę kulinarną.Karol Okrasa i Dorota Wellman dzielą się w niej przepisami na osiemdziesiąt nigdzie wcześniej nie opublikowanych potraw rybnych. 
Oprócz świetnych przepisów- zarówno na proste jak i  ekstrawaganckie dania , w książce znajdziemy też wiele cennych rad. Jak wybrać świeżą rybę, jak przechowywać, jak przygotować do spożycia. Wszystko to co o rybach wiedzieć trzeba.


W książce znajdziemy prawie 300 stron z apetycznymi zdjęciami. Całość została podzielona na 10 działów:
*Rybne abc
*Ryby w kuchni
*Ryby praktyczne
*Ryba od kuchni
*Przystawki
*Zupy
*Dania główne
* Święta
*Grill
*Owoce morza
Wszystko przejrzyście, jasno opisane-to książka dla każdego.

Aby stać się właścicielem tej książki wystarczy od 23 listopada dokonać w sklepach Lidl na terenie całej Polski,sześć zakupów na kwotę minimum 50 zł. Każda transakcja na tę sumę to jedna naklejka. 6 naklejek i dopłacenie 1 grosza upoważnia Nas do odbioru swojej książki. Ja swój egzemplarz otrzymałam w prezencie od Lidl Polska, za co serdecznie dziękuję

10 komentarzy: