niedziela, 28 sierpnia 2016

KOBIETY BEZ WSTYDU- RECENZJA

Ostatnie dni wakacji oprócz korzystania ze słońca, plaży, spacerów po lesie, warto też spędzić na lekturze ciekawej książki. Ja wielka miłośniczka książek kucharskich, oderwałam się tym razem od rzeczywistości za sprawą Witolda Orzechowskiego i jego najnowszej książki wydanej nakładem wydawnictwa EDIPRESSE KSIĄŻKI , ,,Kobiety bez wstydu"
 Leniwe poranki przy delikatnym słoneczku, hamak, cisza wokół i tylko śpiew ptaków... Idealne warunki sprzyjające na oddaniu się lekturze.
Czytając tę książkę wyciągałam wnioski, które tak na prawdę wiem od zawsze: My kobiety lubimy być słuchane.. Lubimy mówić, zwracać na siebie uwagę. Główny bohater Piotr, zdobywa nawet kurs psychoanalityka w Wiedniu, by profesjonalnie zająć się słuchaniem i doradztwem kobiet. Szczegółów nie będę Wam zdradzała, bo straci sens czytanie książki, ale mogę Wam zagwarantować dobrą zabawę, ponieważ jak wszyscy wiemy kobiety potrafią być tak samo mocno czarujące co i niebezpieczne. Przekonajcie się sami, jak potoczy się bieg wydarzeń... Przeczytajcie, a potem można zobaczyć film. Dużo lepiej się ogląda go po lekturze książki- polecam!

Wydawnictwu EDIPRESSE KSIĄŻKI dziękuję za ciągłe dostarczanie wrażeń czytelniczych.  

18 komentarzy:

 1. Ja kocham literaturę piękną, więc to akurat nie dla mnie, ale polecę fanom gatunku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak! Takie warunki na czytanie książek są idealne :) A jeśli chodzi o same książki, to nierzadko są lepsze niż filmy czy seriale :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytamy kryminały ewentualnie jakieś fantasy, więc to nie dla nas :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Latem czytam więcej, także i po te bym sięgnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi kusząco. Kolejna pozycja do przeczytania się zapowiada ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taką ksiązkę warto przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń