czwartek, 19 stycznia 2017

MOJE MUZY MOJE ŻYCIE... bez retuszu bez tajemnic

Sebastian Skalski artysta, fotografik, malarz, autor tekstów. Nazywany ALMODÓVAREM FOTOGRAFII, słynie z niezwykłych zdjęć kobiet. Przez wiele lat fotografuje znane Nam postaci ze szklanego ekranu. 
Wiele tych zdjęć światło dzienne ujrzało dopiero w jego książce "Moje Muzy, moje życie...bez retuszu i tajemnic". Zdjęcia wspaniałe, wydobywające z kobiet ich prawdziwe piękno.Wraz ze zdjęciami w książce znajdziemy mnóstwo ciekawych historii z życia gwiazd, niejednokrotnie anegdot przy których usta same się śmieją. 
Pierwszą muzą Sebastiana była kobieta jego życia, czyli Mama. W jego obiektywnie wygląda wspaniale. Chyba wszystkie mamy chciałyby żeby tak postrzegali je dzieci. 
Joanna Pawlikowska, Beata Tyszkiewicz, Gabriela Kownacka, Jolanta Kwaśniewska czy Hanna Bakuła, to tylko kilka z wielu pozujących mu Kobiet ze świata show biznesu. Musicie to zobaczyć!
Ta książka to świetna gratka dla wielbicieli plotek z życia gwiazd, z tym , że tu odnajdziemy fakty autentyczne, przeżyte, przez nikogo nie wymyślone. Samo życie, okraszone wspaniałymi fotografiami. Małgorzata Walewska ( śpiewaczka operowa) w jednym z wywiadów powiedziała : Skalski jest kobietą! Zna dobrze nasze słabości i kompleksy(...) " Z takim podejściem nie dziwmy się , że zdjęcia są po prostu bardzo dobre. 
Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI
Oprawa: twarda
Stron: 333

10 komentarzy: