poniedziałek, 10 lipca 2017

SEKRETY SZTOKHOLMU

Sława, kasa, piękne dziewczyny, imprezy do białego rana, zakrapiane i doprawiane najlepszymi używkami. Czyż może chcieć czegoś więcej młody, przystojny facet, właściciel popularnego pisma dla mężczyzn? Chyba już tylko świętego spokoju. Kiedy nakład gazety leci w dół, kasa maleje, przyjaciele się odwracają, wtedy zorganizowanie imprezy stulecia za pięć milionów dolarów spada niczym wybawienie. Lecz , jak to w życiu bywa.. Nie jest tak, jakbyśmy chcieli żeby było. Tajemnicze morderstwa doprawiają głównego bohatera o coraz poważniejsze kłopoty, a kiedy na jego drodze staje blogerka, była dziennikarka szukająca sensacji, by znów powrócić do gry, Lennie Lee czuje się coraz bardziej zakłopotany. Czy pieniądze to wszystko co nam w życiu jest potrzebne? Czy przyjacielem zawsze jest ten, z którym można się zawsze napić ( szczególnie za własne pieniądze )?
Sekrety Sztokholmu to trzymający ciągle w napięciu thriller, którego akcja dzieje się w bogatych restauracjach a także redakcji słynnej gazety.Biznes to gra bez reguł, czy komukolwiek można w niej zaufać? Jak daleko jest wstanie posunąć się dla pieniędzy i jak to się wszystko skończy? Przeczytajcie koniecznie.
Hanna Lindberg, autorka książki, pisząc ten thriller popełniła swój debiut. Wydawało mi się, że pierwsza książka zawsze jest tylko taka sobie. Ale nie tym razem. Napisana pewnie, ze smakiem i znawstwem. Czytelnik nie ma czasu na nudę. I to własnie chodzi w dobrym pisaniu, nieprawdaż?
Autor: Hanna Lindberg
Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI
Stron: 324
Oprawa: miękka

28 komentarzy:

 1. Recenzja brzmi bardzo zachęcająco

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ten gatunek książek, więc pozycja dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka jak dla mnie napisana :) Takie bardzo lubię i chętnie sięgam/sięgałam. Teraz troszkę czasu mi brakuje na czytanie, ale mam nadzieję, że niebawem to się zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi ostatnio też, ale mam nadzieje ze niedługo nadrobię

   Usuń
 4. Jak dla mnie to brzmi bardzo zachęcająco! :)
  pozdrawiam, makrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Po tej recenzji jestem chętna przeczytać tą książkę. Konkretnie i na temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoja recenzja bardzo mnie zachęca do przeczytania tej książki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Recenzja książki jest zachętą to przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że książka będzie w moim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi zachęcająco. Jak będę miała okazję to chętnie po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę,że książka warta przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam takie ksiażki, chłonie sie je jednym tchem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kryminał i triller to kiedyś moje ulubione działy w księgarni. Czytam tą recenzję i mam ochotę wrócić do ulubionego czytania :)

  OdpowiedzUsuń