czwartek, 13 lipca 2017

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ- 3 CZĘŚĆ SAGI CANTENDORFÓW

Kiedy usłyszałam dzwonek do drzwi,a  w nich kuriera z paczuszką od EDIPRESSE KSIĄŻKI serducho mi mocniej zabiło. Na dniach miała odbyć się premiera trzeciej, ostatniej części Sagi Rodu Cantendrofów, Krystyny Mirek. W przedsprzedaży możemy już jakiś czas zamawiać, na dniach będzie rozsyłana, a w księgarniach stacjonarnych dostępna od następnej środy tj. 19.07.2017.
Pospiesznie otworzyłam paczuszkę i oto jest:

Przyznacie, że miły prezencik, pięknie zapakowany. Sprawił mi ogromną radość. Tym bardziej , że imieniny mam dopiero za dwa tygodnie ;)
Nie zważając na wszystko wokół zajęłam się czytaniem. Tak. robiłam to od razu, spontanicznie, ponieważ baaardzo ciekawiło mnie zakończenie tej historii. I tak oto, jestem już po lekturze. 
Skończyło się tak jak zakończyć się powinno. Wygrała prawdziwa miłość - jak sam tytuł wskazuje. Prawdziwa, nieobliczalna, nieporównywalna z żadnym innym uczuciem. Nie straszne jej przeciwności, kłody rzucane pod nogi.Prawdziwa wszystko przetrwa, wszystkiemu da radę. 
W finalnej części sagi rozwiążą się skrywane od lat tajemnice, wypowiedziane zostaną na łożu śmierci. Spełnią się marzenia o prawdziwej miłości, odbędą spotkanie po latach. Jedni wyjadą, inni wyruszą na poszukiwanie szczęścia. Wszystko w imię miłości. 
Można stracić wszystko, można nie mieć nic. Pustkę poczuje się 
nie mając miłości. Tak na prawdę to ona napędza życie, daje kopa do działania. Najpierw miłość matczyna, rodziców do dzieci i na odwrót, potem miłość do drugiej połówki, następnie do własnych dzieci. Czymże byłoby życie bez miłości? Jak pokazują bohaterowie książki, czegoś by  w nim brakowało. A każdy z Nas pokłady tego uczucia ma, wystarczy tylko je w sobie odkryć i obdarzyć innych ludzi. Oddane zostanie z nawiązką. Jak wszystkie dobro , które zawsze wraca. 
Książka została napisana, tak jak poprzednie części bardzo lekko i przystępnie dla czytelnika. Czytasz, czytasz...wchodzisz w historię, chcesz poznać jej dalszą część. Warto przeczytać, poświęcić jej swój czas, na pewno nie będzie on czasem straconym. 
Zapraszam do lektury. Celowo, nie wyszczególniam tego co się wydarzy, niech to pozostanie dla Was tajemnicą..aż do skończenia czytania. 
Autor:Krystyna Mirek
Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI
Stron: 334
Oprawa: miękka

18 komentarzy:

 1. Świetna historia i szybko się czyta. Polecam również.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa historia. Bardzo mnie zaciekawiłaś...

  OdpowiedzUsuń
 3. też bym sie rzuciła do czytania, jak pięknie spakowana...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiła mnie ta książka chociaż muszę przyznać, że za takimi nie przepadam - coś w niej jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja Ci zazdroszczę tego, że mogłaś od razu zacząć czytać :D ja czekam aż mi dziewczynki podrosną, bo czytając recenzję aż chce się wrócić do czytania ;)

  OdpowiedzUsuń