czwartek, 6 lutego 2014

OWOCOWA ROZKOSZ

Taką słodką niespodziankę otrzymałam od firmy Scandic Food :) Dziękuje serdecznie za mozliwość słodkich testów Waszych produktów. Wszystkie pojawią się na moim blogu  z moją oceną oczywiście :)


Już się nie moge doczekać kiedy  z nimi poszaleję w kuchni,a dzieciaki tym badziej, już podjadali paluszkami :) Ale tak łatwo nie bedzie -na kanapki nie pójdą słodkości, wyczaruje z nich cos więcej , a tymczasem wszystkich sedecznie zapraszam na zakupy:


Scandic Food Sp. z o.o. należy do duńskiego koncernu spożywczego Good Food Group A/S.
good food group
Holding posiada trzy zakłady produkcyjne w Danii, dwa w Szwecji, jeden w Norwegii, dwa zakłady w Polsce, jeden w Indiach oraz własną drukarnię i fabrykę opakowań. Biura handlowe znajdują się w Danii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA oraz w Indiach.
W Polsce Scandic Food obecny jest od 1996 roku; posiada dwa zakłady produkcyjne w Lipsku k/Radomia oraz w Chojnach Starych k/Łomży. Firma prowadzi skup oraz przetwórstwo owoców i warzyw. Roczna zdolność produkcyjna to 16.000 ton mrożonych owoców i warzyw oraz 14.000 ton dżemów i przetworów owocowo-warzywnych. Zarząd oraz biuro handlowe firmy mieści się w Warszawie. Scandic Food Polska większość produkcji przeznacza na eksport. Na rynku krajowym jesteśmy obecni w asortymencie dżemów, konfitur, powideł, marmolad, dodatków do mięs, pasztetów i serów, owoców w sosach, czosnków, suszonych pomidorów i karczochów. Produkty na rynku krajowym sprzedawane są pod marką Owocowa Rozkosz oraz Streamline.
Scandic Food Polska posiada wyłączność na dystrybucję w Polsce duńskich ciastek firmy Kelsen.

Z pola na półki

Aby zapewnić niezawodną i wysoką jakość produktów, świeże owoce i warzywa przywożone są bezpośrednio z pola do naszych zakładów, a następnie przetwarzane przy użyciu zaawansowanej technologii, co pozwala na zachowanie w gotowym produkcie maksymalnej ilości witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów. Wdrożony system kontroli jakości HACCP, certyfikat EFSiS (BRC) oraz doświadczona kadra zapewniają wysoka jakość produktów.

Rynek krajowy

Na rynku krajowym wyroby są obecne od wiosny 2000 roku - zarówno w sieci hipermarketów jak i w sklepach detalicznych. Produkty pod marką "Owocowa Rozkosz" cieszą się stale rosnącym powodzeniem wśród klientów.

4 komentarze:

 1. no Marta widzę, że czeka cię teraz prawdziwa rozkosz, już nie mogę się doczekać recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Elu,juz się ciasto na rogaliki chłodzi, więc niedługo pierwsza opinia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa smaków tych pyszności

  OdpowiedzUsuń
 4. połączenia smaków mają super

  OdpowiedzUsuń